środa, sierpnia 23, 2017
   
Rozmiar tekstu
Wiadomość
  • Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wyniki turniejów

Wyniki turnieju szachowego

  „Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach”

Wągrowiec 26 października 2014 r.

 

Klasyfikacja końcowa (ogółem 24 zawodniczki i zawodników)

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kat.

Lat

Miejscowość/

                 klub

Punkty

z gry

Punkty

pomocnicze

1

Szwon Krzysztof

II

Senior

MDK Wągrowiec

8

37

2

Sydow Przemysław

I

Senior

Lechlinek

7,5

40

3

Schneider Lech

I

Senior

MDK Wągrowiec

6,5

41

4

Kurz Adrian

III

Senior

MDK Wągrowiec

6,5

36,5

5

Konieczny Marek

II

Senior

MDK Wągrowiec

6

34,5

6

Piechocki Bronisław

II

Senior

LZS Skoki

5,5

38,5

7

Hoffmann Przemysław

 

Senior

Rgielsko

5,5

34

8

Dolot Wiesław

V

Senior

MDK Wągrowiec

5

38,5

9

Sydow Weronika

III

Juniorka

Lechlinek

5

35

10

Bednarski Karol

IV

Senior

MDK Wągrowiec

5

32,5

11

Buksakowska Anna

 

Juniorka

LZS Gołańcz

5

31,5

12

Klinowski Andrzej

III

Senior

LZS Gołańcz

4,5

31,5

13

Sydow Anita

IV

Juniorka

Lechlinek

4

36/48

14

Pijanowski Dariusz

 

Senior

GOK Gołańcz

4

36/43,5

15

Lewandowski Paweł

 

Junior

Gołańcz

4

30

 

 

Najlepsi juniorzy od 13  do 18  lat  (4 zawodniczki  i zawodników)

Miejsce

Nazwisko i imię

Kat

Lat

Klub

Punkty

z gry

Punkty

pomocnicze.

 

1

Sydow Weronika

IV

15

Lechlinek

5

35

2

Lewandowski Pawe

 

15

Gołańcz

4

30

 

3

Kaczanowski Jacek

 

14

Krosno

4

23,5

 

4

Przybylski Krzysztof

 

15

Wągrowiec

3,5

32,5

 

             

 

                   

 

Najlepsi  juniorzy  do 12  lat (8 zawodniczek i zawodników)

Miejsce

Nazwisko i imię

Kat

Lat

Klub

Punkty

z gry

Punkty

pomocnicze.

1

Buksakowska Anna

 

12

LZS Gołańcz

5

31,5

2

Sydow Anita

IV

12

Lechlinek

4

36/48

3

Zieliński Kacper

 

10

Wągrowiec

4

28

4

Kubale Michał

 

11

Wągrowiec

4

22,5

5

Wichtowski Oliwier

 

9

Skoki

2,5

24

 

Najlepsze kobiety  (5 zawodniczek)

Miejsce

Nazwisko i imię

Kat

Lat

Klub

Punkty

z gry

Punkty

pomocnicze.

1

Sydow Weronika

IV

15

Lechlinek

5

35

 

2

Buksakowska Anna

 

12

LZS Gołańcz

5

31,5

 

3

Sydow Anita

IV

12

Lechlinek

4

36

 

4

Stohnij Maria

 

Seniorka

Wągrowiec

3,5

23

 

5

Przybylska Magdalena

 

8

MDK Wągrowiec

1

24,5

 

                   

 

 

Najstarsi  uczestnicy: Piechocki Bronisław (LZS Skoki)  – 68 lat, Schneider Lech (MDK Wągrowiec) – 67 lat;

 

najmłodsi: Przybylska Magdalena  (MDK Wągrowiec)   - 8 lat, Wichtowski Oliwier  ( Skoki) – 9 lat.

 

System rozgrywek:  szwajcarski, 9  rund po 15 minut na partię dla zawodnika w  Galerii Miejskiego Domu Kultury  w Wągrowcu.                                                           

 

Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali: puchary, dyplomy, nagrody pieniężne i upominki  ufundowane przez organizatorów.

 

Sędzia turnieju:  Michał Piechocki   



 

Menu

Newsletter



Wiadomość HTML?

Joomla : ..::MIEJSKI DOM KULT

MEDIA

To jest grane !!!


Miejski Dom Kultury w Wągrowcu MDK Wągrowiec- Facebook