czwartek, kwietnia 27, 2017
   
Rozmiar tekstu
Wiadomość
  • Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wyniki konkursu plastycznego na portret św. Mikołaja i ozdobę choinkową

 

PROTOKÓŁ POSIEDZENIA JURY POWIATOWEGO

KONKURSU PLASTYCZNEGO 

PORTRET ŚW. MIKOŁAJA  I OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Jury w składzie: Ewelina Nowicka, Anna Garbatowska i Ryszard Dereżyński

na posiedzeniu w dniu 7.12.2011r. zakwalifikowało do oceny 574 prac.

 

Postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Ozdoba choinkowa

 kl. 4-6 SP, wpłyneły 93 prace, 31 autorów: 

 

I – Michalina Pietrykowska kl. 6c SP 4  

II – Natalia Rucińska kl. 4c SP 2 

III - Filip Nowicki kl. 2 SP 3

 

WYRÓŻNIENIA 

Piotr Kołaciński kl,. 5 SOSW

Natalia Adamska kl. 4 SP Wapno


Portret św. Mikołaja

 

kl. 3 SP, wpłynęło 72 prace

I - Hanna Zmuda kl. 3d SP 3 i Iwona Bałdyga 3d SP 4

II - Paulina Taszarek 3c SP 4 i Adrianna Wekwert kl 3c SP 4

III - Hubert Barełkowski kl. 3c SP 4

 

WYRÓŻNIENIA

Patrycja Białachowska kl. 3c SP 4

Wiktoria Grochowska kl. 3b SP Mieścisko

Dawid Stelmach kl. 3d SP 4

Kacper Nowicki kl. 3 SP w Morakowie

Jan Szymański kl. 3 Sp Jabłkowo punkt filarny Lechlin

 

kl. 2 SP, wpłynęło 101 prac

I - Krystian KLrólikowski kl. 2 SOSW i Wioleta Adamska kl. 2 SP Damasławek

II - Olga Piechowiak kl 2b SP 2 i RZoksana Gryglewska kl. 2 SP Morakowo

III - Bartosz Wencel kl. 2a SP Łekno i Jakub Cichowski kl. 2 SP 2

 

WYRÓŻNIENIA

Martyna Stórżyńska kl.2a ZSP Damasławek

Julia Kliszewska kl. 2 ZSP Żelice

Łukasz Hołoga kl 2c SP 4

 

kl. 2 SP, wpłynęło 114 prac

Alan Grubich kl. 1b SP 2

Kamil Kolński 1d SP 4

Julia Sobczak kl. 1 a SP 4

Paulina Frontczak kl. 1 Sp w Jabłkowie

Wiktor Rażniak kl. 1 SP 4

Amanda Wachowiak kl. 1 SP w Żwlicach

Kamil Łęga kl. 1a SP 4

Monika Wojtecka kl. 1a SP 4

Natalia Lik kl. 1 SP w Żelicach

Joanna Gapińska 1d SP4

 

kl. 0 SP wpłynęło 194 prace

Natalia Zioelińska Przedszkole nr 6

Oliwier Tomczak SP 2

Michał Guździoł Przedszkole nr 6

Maciej Radecki Przedszkole nr 6

Karol Wojtkowiak Przedszkole nr 6

Wiktoria Wachoeiak Przedszkole nr 6

Agata Troczyńska SP 4

Marta Sereda SP 4

Miłosz Grajek SP 2

Wiktoria Olczyk SP 4

Witkiewicz Aleks SP 4

Hubert Agaciński SP 3 ul. Letnia

Agata Mirek Przedszkole nr 6

Wanessa Kubiatowicz SP 4

Alicja Sytek ZS w Morakowie

 

Wręczenie nagród odbyło się 

 

15.12.2011 roku /czwartek/ o godzinie 12.00 

 

 


Menu

Newsletter



Wiadomość HTML?

Joomla : ..::MIEJSKI DOM KULT

MEDIA

To jest grane !!!


czw kwi 27
Ozzy
czw kwi 27
Wściekłość
czw kwi 27
Chata
pią kwi 28
Wściekłość
pią kwi 28
Chata
pią kwi 28
Dzieciak rządzi


Miejski Dom Kultury w Wągrowcu MDK Wągrowiec- Facebook
film izle