wtorek, sierpnia 22, 2017

KaffeLit. Z ogrodów natury i literatury

„KaffeLit. Z ogrodów natury i literatury” to prowadzony przez Miejski Dom Kultury w Wągrowcu cykl spotkań autorskich, które będą odbywały się przynajmniej raz w miesiącu. Przedsięwzięcie organizowane jest we współpracy z Księgarnią Muszyńscy, odpowiedzialnej za przygotowanie stoiska z książkami zaproszonych gości: wydawnictwa będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach oraz zdobyć autograf autora, oraz firmą Natur-Kaffe Studio Coffea Organica, zapewniającej uczestnikom spotkania oraz zaproszonym gościom filiżankę ekskluzywnej kawy organicznej Brack Gourmetkaffe: szlachetne pochodzenie jej ziaren potwierdzają znaczące na rynku światowym certyfikaty. Znakomici goście, ciekawe wydawnictwa, zajmujące imprezy towarzyszące oraz przyjemna kawiarniana atmosfera spotkań powinny zadowolić największych koneserów natury i literatury.

Filip Springer. Miedzianka. Historia znikania.

Spotkanie autorskie z Tomaszem Budzyńskim.

KaffeLit spotkanie z Pawłem Zychem autorem książki "Bestiariusz Słowiański".

KaffeLit - "Nasreddin i ja" Hacen Sahraou.

5 minut dla książki - KaffeLit pod chmurką.

Czytać można wszędzie - w Amfiteatrze też! - kolejna akcja 5 minut dla książki!

Spotkanie towarzyszące premierze filmu JESTEŚ BOGIEM - Dawid Ogrodnik

Spotkanie z Krzysztofem Szymoniakiem