piątek, kwietnia 28, 2017

Chwała dziwkom
KONKURS-REGULAMIN
Wszystkie strony

Z ostatniej chwili: Termin nadsyłania filmów na konkurs już minął. ZGŁOSZONO 32 filmów 26 autorów

LISTA FILMÓW ZGŁOSZONYCH NA KONKURS IX FFD. 5 Minut z życia codziennego. Wągrowiec 2012 (w kolejności alfabetycznej, wg. nazwisk autorów) >>

IX Festiwal Filmów Dokumentalnych. 5 minut z życia codziennego. Wągrowiec 7-10 lipca 2012 r.

.  .  .  . p r o g r a m .  .  .  .  .

lipca

16:00 – Przegląd filmów konkursowych cz. 1 . Filmy oceni Jury w składzie: Grażyna Banaszkiewicz, Stanisław Puls, Janusz Piwowarski

17:30 – Wernisaż wystawy fotografii dokumentalnej Mariusza Foreckiego „KOCHAM POLSKĘ”

18:00 - Przegląd filmów konkursowych cz.2

ok. 19:00 –  Pokaz filmów Wielkopolskich Porównań Filmowych (wprowadzenie Janusz Piwowarski i Władysław Nielipiński). Filmy:  P.S. lubię placki, Siostra Christine od walizek (Aga Błaszczak),  Pustka (Zuzanna Grajzer), Nie ma takiego filmu (Łukasz Rembas), Chuliganka (Paulina Wyrt), Moje pięć minut (Zdzisław Siwik), Żyjek (Krzysztof Blok), @rtur (Piotr Ziębakowski), Nudna historia smutnej dziewczynki (Agnieszka Błaszczak), Czarne Martini (Łukasz Szopka), Koncert życzeń (Maciej Pietrzak)

ok. 21:00 – Gala festiwalowa. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

8 lipca

18:00 – Przegląd Filmów Laureatów OFF Cinema 2011 (wprowadzenie Janusz Piwowarski)

Kiedyś będziemy szczęśliwi, reż. Paweł Wysoczański (Polska, 2011; 43’)

Agnieszki tu nie ma, reż. Paweł Jóźwiak-Rodan (Polska, 2010; 52’)

20:00 – projekcja filmu „W ostatniej chwili”Po seansie odbędzie się spotkanie z autorami filmu: reżyserem Mateuszem Szlachtyczem i scenarzystą Szymonem Holcmanem

9 lipca

18:00 - Najlepsze dokumenty Planete Doc.: „Projekt Nim”

10 lipca

20:00 – Najlepsze dokumenty Planete Doc.: „Chwała dziwkom”. Zakończenie festiwalu.

Uwaga! program może jeszcze ulec drobnym korektom.

Wściekłość
Chata