poniedziałek, marca 27, 2017
   
Rozmiar tekstu
Wiadomość
  • Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

VI FFN Program / Archiwum

Program warsztatów filmowych

 

  • I Dzień (6 lipca 2009, poniedziałek)

 8.00 – 9.00             - śniadanie

9.00 – 10.30           - Historia filmu dokumentalnego (projekcja filmów + omówienie)- (GALERIA w KINIE)

10.45 – 12.15          - Omówienie trzech koncepcji filmu dokumentalnego (synteza obrazu, słowa oraz idei) - (GALERIA w KINIE)

12.30 – 13.15          - Droga od pomysłu do scenariusza ) - (GALERIA w KINIE)

13.30 – 14.30          - Przerwa obiadowa

14.30 –16.00            - Omówienie kanonów scenariuszowych w filmie dokumentalnym ) – (GALERIA w KINIE)

16.15 – 17.45          - Pisanie scenariusza filmu dokumentalnego ) - (GALERIA w KINIE)

18.00 – 18.30          - Kolacja

18.30 – 20.00          - Zajęcia praktyczne: dokumentacja zdjęciowa ) - (GALERIA w KINIE)

20.15 – 22.00          - Spotkanie z grupą Filmowe Podlasie Atakuje (KINO)

  • II Dzień (7 lipca 2009, wtorek)

8.00 – 9.00             - śniadanie

 9.00 – 15.00           - Wycieczka autokarowa po Pałukach

15.00 – 16.15          - Przerwa obiadowa

16.15 – 17.45          - Historia filmu dokumentalnego (projekcja filmów + omówienie) ) – (GALERIA w KINIE)

18.00 – 18.30          - Kolacja

18.30 – 20.00          - Psychologia pracy z bohaterem filmu dokumentalnego ( techniki otwierania bohatera przed kamerą) - (GALERIA w KINIE)

20.15 – 22.00          - Zajęcia praktyczne: dokumentacja zdjęciowa - (GALERIA w KINIE)

 

  • III Dzień (8 lipca 2009, środa)

8.00 – 9.00             - śniadanie

9.00 – 10.30           - Historia filmu dokumentalnego (projekcja filmów + omówienie) – (GALERIA w KINIE)

10.45 – 12.15          - Podstawy sztuki operatorskiej ) - (GALERIA w KINIE)

12.30 – 13.15          - Ćwiczenia operatorskie (szkoła Stanisława Niedbalskiego oraz szkoła Zbigniewa Rybczyńskiego) ) - (GALERIA w KINIE)

13.30 – 14.30          - Przerwa obiadowa

14.30 – 16.00           - Zajęcia praktyczne: realizacja zdjęć filmowych ) - (GALERIA w KINIE)

16.15 – 17.45          - Zajęcia praktyczne: realizacja zdjęć filmowych ) - (GALERIA w KINIE)

18.00 – 18.30          - Kolacja

18.30 – 20.00          - Zajęcia praktyczne: realizacja zdjęć filmowych ) - (GALERIA w KINIE)

20.15 – 22.00          - Projekcja filmu niemego „Gorączką złota” z muzyką graną przez zespół PRiN - na żywo (KINO)
 

  • IV Dzień (9 lipca 2009, czwartek)

8.00 – 9.00             - śniadanie

9.00 – 10.30           - Przegląd materiałów zdjęciowych i ich omówienie ) - (GALERIA w KINIE)

10.45 – 12.15          - Zajęcia praktyczne:  dodatkowe zdjęcia ) - (GALERIA w KINIE)

12.30 – 13.15          - Zajęcia praktyczne: dodatkowe zdjęcia ) - (GALERIA w KINIE)

13.30 – 14.30          - Przerwa obiadowa

14.30 - 16.00           - Historia filmu dokumentalnego (projekcja filmów + omówienie) ) – (GALERIA w KINIE)

16.15 – 17.45          -  Sztuka montażu, sztuka dźwięku ) - (GALERIA w KINIE)

18.00 – 18.30          - Kolacja

18.30 – 20.00          - Zajęcia praktyczne: montaż filmów ) - (GALERIA w KINIE)

20.15 – 22.00          - Zajęcia praktyczne: montaż filmów ) - (GALERIA w KINIE)
 

  • V Dzień (10 lipca 2009, piątek)


8.00 – 9.00             - śniadanie

9.00 – 10.30           - Zajęcia praktyczne: montaż filmów ) - (GALERIA w KINIE)

10.45 – 12.15          - Zajęcia praktyczne: montaż filmów ) - (GALERIA w KINIE)

12.30 – 13.15          - Zajęcia praktyczne: montaż filmów ) - (GALERIA w KINIE)

13.30 – 14.30          - Przerwa obiadowa

14.30 - 16.00           - Zajęcia praktyczne: udźwiękowienie filmów ) - (GALERIA w KINIE) (oprawa muzyczna + efekty)

16.15 – 17.45          - Zajęcia praktyczne: udźwiękowienie filmów c.d. - (GALERIA w KINIE)

18.00 – 18.30          - Kolacja

18.30 – 20.00          - Prezentacja zrealizowanych filmów i podsumowanie warsztatów (KINO)

20.15 – 22.00          - Spotkanie ze Stanisławem Pulsem. Prezentacja najlepszych filmów z festiwali UNICA (KINO)

Kierownikiem warsztatów będzie Jerzy Jernas (reżyser filmowy i telewizyjny, scenarzysta, operator obrazu, producent filmowy).
Zajęcia odbywać się będą w galerii MDK, ul. Kościuszki 55
Noclegi dla uczestników warsztatów w Bursie, Kcyńska 48 i Hotelu JAMAJKA
Posiłki w stołówce OSiR, ul. Kościuszki 59


Program Konkursu Filmów Niezależnych w
ramach VI FFN "5 minut z życia"

11.07.2009 (sobota, KINO)
8.00 – 9.00             - śniadanie
13.30 – 14.30        - Przerwa obiadowa
18.00 – 18.30        - Kolacja

19.30 – Wernisaż wystawy „KOPALNIA”
godz. 20.00 - VI Konkurs Filmów Niezależnych (przegląd filmów konkursowych)

Ok. g. 22.00 – Prezentacja najlepszych filmów z XII Festiwalu Off Cinema, Poznań 2008 (Janusz Piwowarski)

12.07.2009 (niedziela, KINO)
8.00 – 9.00             - śniadanie
godz. 11.00 Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród

Menu

Newsletter



Wiadomość HTML?

Joomla : ..::MIEJSKI DOM KULT

MEDIA

To jest grane !!!


pon mar 27
Piękna i Bestia
pon mar 27
Nieznajoma dziewczyna
wto mar 28
Piękna i Bestia
wto mar 28
Pokot
śro mar 29
Piękna i Bestia
śro mar 29
Pokot


Miejski Dom Kultury w Wągrowcu MDK Wągrowiec- Facebook
farmasi