BifurCON - WĄGROWIECKI DZIEŃ FANTASTYKI. ANIME I MANGA 2022
Opublikowano 01.10.2022 18:06
Zapraszamy Was na BifurCON - pierwszą edycję zupełnie nowego wydarzenia na kulturalnej mapie Wągrowca!
Co czeka na Was już 1 października w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu?

Rozkład dnia:
- godz. 11:00 Kultura i zwyczaje Japończyków /prelekcja/ - prowadzenie Sebastian Maciejny
- godz. 12:00 Cosplay - panel dyskusyjny jak rozpocząć własną przygodę z cosplayem. Gość specjalny Katarzyna Rybicka "Krasaty Cosplay" - prowadzenie Kacper Kujawa

- godz. 13:30 Historia mangi oraz wprowadzenie do pisma japońskiego /prelekcja/. Warsztaty z pisma japońskiego - prowadzenie Sebastian Maciejny
- godz. 15:00 Warsztaty z makijażu scenicznego charakteryzujący się stylem mangi i anime - prowadzenie Adrianna Rajkowska (koszt 10 zł)
- godz. 16:00 "Mój bohater" podstawy rysunku mangi - prowadzenie Adrianna Rajkowska (koszt 10 zł)
- godz. 17:00 Pokaz filmu "Belle" oraz prelekcja do filmu - prowadzenie Kacper Bagrowski (bilet 10zł)

Bilety na film dostępne w kasie Kina MDK oraz online Bilety24.  Warsztaty płatne - kasa Kina MDK.

Na naszym konwencie skrzyżują się światy anime i mangi - tak, jak krzyżują się rzeki Nielba i Wełna na wągrowieckiej Bifurkacji!
Już dziś zaznaczcie sobie w kalendarzu datę 1 października i tego dnia razem z MDK Wągrowiec przenieście się do świata małej Japonii
w centrum Pałuk!

Miejski Dom Kultury zaprasza: KONCERT ANDRZEJA GRABOWSKIEGO Z TOWARZYSZENIEM PIOTRA KRAKOWSKIEGO