XXI Konkurs Plastyczny na "Palmę Wielkanocną" - konkurs rozstrzygnięty!
Opublikowano 24.03.2023 00:12

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zaprasza do udziału w XXI Konkursie Plastycznym na "Palmę Wielkanocną".

Celem konkursu jest popularyzacja tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z Wągrowca i okolic.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

• Kategoria 1 - uczniowie klas I-III - palma min. 30 cm wysokości,

• Kategoria 2 - uczniowie klas IV-VI - palma min. 50 cm wysokości,

• Kategoria 3 - uczniowie klas VII-VIII - palma min. 70 cm wysokości.

Palma może być wykonana z krepy, bibułki, suszek, itp. na sztywnej konstrukcji.

Do pracy należy dołączyć pisaną drukiem metryczkę zawierającą:

imię i nazwisko autora, klasą, nazwę i adres szkoły oraz wypełnioną i podpisaną przez przedstawiciela ustawowego/rodzica lub opiekuna prawnego zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych i wizerunku uczestnika, który stanowi Zał. 1 do Regulaminu
w celu przeprowadzenia Konkursu oraz wypełnienia obowiązków ciążących na Administratorze.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie. Ich niepodanie uniemożliwi udział w Konkursie. Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronie internetowej www.mdkwagrowiec.pl w zakładce REGULAMINY.

Prace należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu, ul. Kościuszki 55 do dnia 24.03.2023r.

Palmy oceniać będzie Jury powołane przez Organizatora.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 28.03.2023r. na stronie www.mdkwagrowiec.pL oraz na Facebooku: Miejski Dom Kultury w Wągrowcu.

Wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się 02.04.2023r. o godz. 17:30 w Galerii MDK.

UWAGA! Prace nadesłane na Konkurs przechodzą na własność organizatora.

Zgoda XXI Konkurs Palma Wielkanocna 2023.pdf pobierz
REGULAMIN PALMA WIELKANOCNA.png pobierz