DEKORATOR - zapraszamy na spektakl teatralny!
Opublikowano 31.05.2023 18:06

31 maja o godz. 18:30 z okazji zbliżającego się  Dnia Matki  - na scenie w Wągrowcu zagościli znani i lubiani aktorzy, którzy umilili Wam wieczór sztuką teatralną DEKORATOR.

Walter jest malarzem pokojowym, choć po cichu marzy o zostaniu profesjonalnym aktorem. Przy tym ma tendencje do ubarwiania prozy życia. Dlatego przedstawia się swojej chlebodawczyni Marcii jako „dekorator“. Pan gaduła będzie miał się czym wykazać – wkrótce uratuje damę w opałach, a przynajmniej jej małżeństwo...

"DEKORATOR" to nowa produkcja twórców hitu "Rubinowe gody". Tym razem jednak mieliśmy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na rasową, brytyjską farsę, w której ścierają się emocje, charaktery, a napięcie rośnie od pierwszego trzaśnięcia drzwiami!

Występują:
PAULINA HOLTZ