Konkurs plastyczny "Jak bezpiecznie spędzać wakacje?" w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"
Opublikowano 01.06.2023 08:08

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu wraz z Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu zapraszają do udziału w Konkursie Plastycznym "Jak bezpiecznie spędzać wakacje?" organizowanym
w ramach ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Tematem konkursu jest przedstawienie uczestnika podczas wykonywania wakacyjnych czynności, atrakcji w bezpieczny sposób. Konkurs przeznaczony jest do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Wągrowca i okolic.

Prace należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu do dnia 15.06.2023r., natomiast wręczenie nagród odbędzie się 18.06.2023r. w Amfiteatrze Miejskim w Wągrowcu.

zgoda + obowiązek informacyjny Konkurs Plastyczny - Jak bezpiecznie spędzać wakacje.pdf pobierz