Bolewski i Tubis grają Ciechowskiego
Opublikowano 06.10.2023 18:06

Bolewski i Tubis to duet jakiego jeszcze nie słyszeliście. Ich muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedzili w ramach trasy koncertowej promującej album „Lunatyk”. Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji, sprawia, że tworzona przez nich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają im najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzą tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

Na wszystkie wydarzenia w ramach cyklu ”Jazz w rodzinnym mieście” obowiązują bezpłatne wejściówki, które wydawane są w Kasie Miejskiego Domu Kultury.

To z pewnością będzie wspaniałe przeżycie – nie może Was zabraknąć! Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Miejski Dom Kultury zaprasza: Café Bodo