Love Duet i przyjaciele - operetka na Dzień Matki
Opublikowano 25.05.2024 18:06

Miłosne Show Wesołej Operetki To ekscytujące SHOW pełne przebojowej klasyki wokalnej, to dynamit uczuć z pożądaną dawką humoru. Zachwycające kreacje, wirtuozeria, piękny śpiew i zabawne dialogi ukażą różne, niekiedy komiczne, a czasem kosmiczne relacje damsko-męskie w operetkowo-musicalowym wydaniu!

Nie zabraknie:: „Brunetek, Blondynek”, „Milczących Ust Śpiewającej Duszy”, „Tańczącej całą noc”, czy „Śpiewającego Serca w Rytmie Walczyka” i oczywiście utworów dedykowanych naszym Mamom jak „List do Matki” z repertuaru Violetty Villas! Jednym słowem będzie się działo!

Wystąpią LOVE DUET:

Dorota Ritz/sopran i Paweł Wisnar/tenor

z przyjaciółmi:

Barbara Kaczyńska/mezzosopran i dr Piotr Bielański/piano

Gwarantujemy 80 minut świetnej zabawy, wzruszeń, uśmiechu, pozytywnej kabaretowej energii przy dźwiękach operetkowo-musicalowych hitów i zabawnych dialogów!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Love Duet tworzą Dorota Ritz i Paweł Wisnar - łączy ich miłość… także do sceny i teatru. Kochają wzruszać i rozbawiać publiczność. Są autorami wielu programów koncertowych: Operetka Zaśpiewajmy o Miłości, Operetka Przeboye i jej czułe słówka, czy Operetka Miłosny Zawrót Głowy. Oboje są doktorami sztuki. Obecnie współpracują z Alicją Węgorzewską, Warszawską Operą Kameralną, czy Teatrem Sabat Małgorzaty Potockiej, w którym Dorota Ritz kreuje rolę Violetty Villas w przedstawieniu Gwiazda. Jako duet koncertują od 2010 roku zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Love Duet współpracuje z wybitnymi artystami polskiej sceny: wszechstronną artystką, mezzosopranistką Barbarą Kaczyńską i z cenionym wirtuozem klawiatury, pianistą dr Piotrem Bielańskim. Love Duet i przyjaciele dzięki energii, pasji, doświadczeniu, profesjonalizmowi, miłości do teatru i sceny zachwycił już tysiące widzów w całej Polsce.

Miejski Dom Kultury zaprasza: ROCK NOC 2024