Koncert Andrzeja Grabowskiego z towarzyszeniem Piotra Krakowskiego
Opublikowano 12.11.2022 08:08
Miejski Dom Kultury w Wągrowcu serdecznie zaprasza na Koncert Andrzeja Grabowskiego z towarzyszeniem Piotra Krakowskiego! Wydarzenie odbędzie się 12 listopada o godzinie 19:00!
Bilety w cenie 60 zł już w sprzedaży!

Andrzej Grabowski – wybitny aktor teatralny I filmowy oraz kabareciarz, śpiewa teraz w zupełnie innym wydaniu. Na naszym koncercie poznacie Państwo dwie twarze tego artysty. Pierwszą, komediową – obecną w piosenkach takich jak "Plaża" czy "Zróbmy grilla", gdzie Grabowski ironizuje na temat narodowych wad Polaków; a także tę drugą, poważniejszą, która odsłania Andrzeja Grabowskiego jako filozofa i poetę zastanawiającego się nad sensem i celem życia, czego dowodzi np. Piosenka "Młodości wróć", do której nakręcony został teledysk z Janem Nowickim. Pomiędzy piosenkami Grabowski jak z rękawa sypie żartami, opowieściami i anegdotami. Artyście na scenie towarzyszy Piotr Krakowski, kompozytor i aranżer wykonywanych piosenek.

Dobry humor to podstawa, dlatego bądźcie z nami!

Bilety dostępne na stronie: Bilety24.pl

Miejski Dom Kultury zaprasza: KONCERT ANDRZEJA GRABOWSKIEGO Z TOWARZYSZENIEM PIOTRA KRAKOWSKIEGO