Koncert Andrzeja Grabowskiego z towarzyszeniem Piotra Krakowskiego
Opublikowano 12.11.2022 08:08
 W Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbył się Koncert Andrzeja Grabowskiego z towarzyszeniem Piotra Krakowskiego! Wydarzenie odbyło się 12 listopada o godzinie 19:00.

Andrzej Grabowski – wybitny aktor teatralny I filmowy oraz kabareciarz, śpiewa teraz w zupełnie innym wydaniu. Na naszym koncercie poznacie Państwo dwie twarze tego artysty. Pierwszą, komediową – obecną w piosenkach takich jak "Plaża" czy "Zróbmy grilla", gdzie Grabowski ironizuje na temat narodowych wad Polaków; a także tę drugą, poważniejszą, która odsłania Andrzeja Grabowskiego jako filozofa i poetę zastanawiającego się nad sensem i celem życia, czego dowodzi np. Piosenka "Młodości wróć", do której nakręcony został teledysk z Janem Nowickim. Pomiędzy piosenkami Grabowski jak z rękawa sypie żartami, opowieściami i anegdotami. Artyście na scenie towarzyszy Piotr Krakowski, kompozytor i aranżer wykonywanych piosenek.

Dobry humor to podstawa, dlatego dziękujemy, ze byliście z nami.